Adressen

Royal Cosun
Van de Reijtstraat 15
4814 NE Breda
Postbus 3411
4800 MG Breda

Suiker Unie Dinteloord
Centraal Kantoor
Noordzeedijk 113
4671 TL Dinteloord
Postbus 100
4750 AC Oud Gastel

Suiker Unie Vierverlaten
Fabriekslaan 12
9745 AG Groningen
Postbus 2305   
9704 CH Groningen

Veelgestelde vragen

Bekijk het overzicht met meest gestelde vragen of stel uw eigen vraag.

Contact

ROYAL COSUN Secretariaat raad van beheer
  secretariaat.rvb@cosun.com
(076) 530 33 07
SUIKER UNIE Agrarische Dienst
  agrarischedienst@suikerunie.com
(0165) 525252
Manager Agrarische Dienst Centraal Pieter Brooijmans
pieter.brooijmans@suikerunie.com
(0165) 525278
Bietenadministratie/LLB's
Unitip
Betacal


 
(0165) 525274 / (0165) 525270
(0165) 525270
(0165) 525008
agrarischedienst@suikerunie.com
 
Financiële administratie Mark Augustijn
(0165) 525122
Teeltzaken Arjen Buijze
arjen.buijze@suikerunie.com
(0165) 525196
AGRARISCHE DIENST IN DE REGIO GEBIED ZUID
Manager Agrarische Dienst Zuid Arno Huijsmans
arno.huijsmans@suikerunie.com
(0165) 525267
Zeeuws-Vlaanderen Jurgen Michielsen
jurgen.michielsen@suikerunie.com
06 - 51505371
Zuid-Beveland, Tholen en West-Brabant René van den Eijnden
rene.van.den.eijnden@suikerunie.com
06 - 51545273
Walcheren, Schouwen-Duiveland, Noord-Beveland en Goeree Overflakkee Ynego Brouwers
ynego.brouwers@suikerunie.com 
06 - 20369834
Betuwe en Midden Brabant Johan Mol
johan.mol@suikerunie.com
06 - 22371515
Zuid Hollandse Eilanden Luuk Koopmans
Luuk.koopmans@suikerunie.com
06 - 53504766
Zuidelijk deel Limburg


Gelderland Zuid, Noord Limburg
Oostelijk deel Oost Brabant

Midden Limburg


Oost Brabant
Sherman Franssen
sherman.franssen@suikerunie.com
06 - 83044366
Wim Koks
wim.koks@suikerunie.com
06 - 27046559
Wil op 't Root
wil.op.t.root@suikerunie.com
06 - 22394840
Andre Loeff
andre.loeff@suikerunie.com
06 - 55358384
AGRARISCHE DIENST IN DE REGIO GEBIED NOORD
Manager Agrarische Dienst Noord Rik Gengler
rik.gengler@suikerunie.com
(050) 5561422
Kop van Noord-Holland en Holland Midden Robert Verberg
robert.verberg@suikerunie.com
06 - 51367564
Oost en Zuid Flevoland Peter Koopmans
peter.koopmans@suikerunie.com 
06 - 51244830
Noordoost Polder Kees Geschiere
kees.geschiere@suikerunie.com 
06 - 53725231
Groningen Noordoost & Oost

Erwin Bessembinders
erwin.bessembinders@suikerunie.com
06 - 10303707

Groningen West & Noord, Friesland klei Alex Kroon
alex.kroon@suikerunie.com 
06 - 53342619
Drenthe Noord, -Midden & -West, Friesland zand Harry Visser
harry.visser@suikerunie.com 
06 - 53308161
Drenthe Oost & Zuidoost Henk Mantingh
henk.mantingh@suikerunie.com
06 - 51287627
Drenthe Zuid, Overijssel, Gelderland Noord en Midden Jan Albert te Velde
jan.albert.te.velde@suikerunie.com 
06 - 22204649